Montaż Instalacje LPG Włoszczowa

Jesteśmy autoryzowanym warsztatem montażu instalacji gazowych do samochodów. Instalujemy produkty najlepszych producentów na rynku: AZ, BRC, Zavoli. Zapraszamy Państwa do Nas w celu zapoznania się bliżej z ofertą montażu instalacji gazowej w swoim aucie, zapewniamy profesionalną obsługę i fachowe doradztwo w zakresie instalacji.

F.H.U."PAWEX"
29-100 Włoszczowa
ul. Partyzantów 127
tel. 600 936 124Stacja LPG Włoszczowa
Stacja LPG Włoszczowa
Stacja LPG WłoszczowaAC - Niekwestionowana pozycja lidera ekologicznych rozwiązań w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów mechanicznych, to efekt naturalnej synergii wieloletniego doświadczenia firmy i specjalistycznej wiedzy jej pracowników. Firma posiada własne Centrum Badawczo – Rozwojowe AC SA, gdzie obok prac nad prototypami nowych wyrobów, realizowane są projekty usprawniające procesy produkcyjne Spółki jak i jakość istniejących już wyrobów.

BRC- BRC Gas Equipment jest znakiem towarowym należącym do MTM s.r.l włoskiej firmy będącej włoskim liderem produkującym i sprzedającym kompletne systemy jak i także podzespoły LPG i CNG. BRC Gas Equipment posiada w ponad 70 krajach przedstawicielstwa, obrót za 2015 rok w wysokości 100 milionów Euro, ponad 1000 osób zatrudnionych. Udział BRC Gas Equipment w rynku włoskim to 24% systemy LPG i 23% systemy CNG. BRC to nie tylko produkcja i sprzedaż zestawów i podzespołów CNG i LPG ale to także przydomowe stacje tankowania CNG pod marką BRC Compressors, BRC FuelMakers, Cubogas, produkcja podzespołów elektronicznych – BRC Electonik Division, BRC Car Service. Obecność marki BRC to także BRC Racing Team stworzona do opracowywania i testowania nowych technologii. Współpraca z producentami takich marek jak: Chevrolet, Daimler, Ford, Great Wall, Honda, Hyundai, Kia, MAN, Maruti-Suzuki, Mitsubishi, Nissan, Gruppo PSA, Subaru, Suzuki, Volkswagen.

Zavoli - od 1995 roku zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów zasilania silników spalinowych skroplonymi gazami (LPG). W nowoczesnych układach zasilania LPG najbardziej odpowiedzialnym elementem jest tzw. "wtryskiwacz" pęniących rolę zaworu doprowadzającego paliwo gazowe do kolektora dolotowego silnika. W 2004 roku firma zwróciła się do naukowców, specjalistów w dziedzinie sterowania silników spalinowych, o opracowanie wtryskiwacza paliwa gazowego. Wynikiem wspólnego przedsięwzięcia było opracowanie nowej konstrukcji wtryskiwacza. Przez blisko dwa lata konstrukcja była udoskonalana i modyfikowana. Równolegle prowadzono badania laboratoryjne i eksploatacyjne prototypów.